Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43505A5227M67
B43505A5227M67
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43505A5227M67 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43505A5227M67
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
320 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43505A5227M67 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 15318 pcs Data papier B41505_43505 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie B43505
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.3A @ 100Hz ratings -