Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43508A9477M67
B43508A9477M67
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43508A9477M67 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43508A9477M67
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
(in US Dollars)
320 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43508A9477M67 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8144 pcs Data papier B43508 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie B43508
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.7A @ 100Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Andere namen B43508A9477M 67
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 370 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.661" (42.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 260 mOhm @ 100Hz gedetailleerde beschrijving 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 260 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 470µF toepassingen General Purpose