Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43508C2108M80
B43508C2108M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43508C2108M80 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43508C2108M80
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43508C2108M80 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 15438 pcs Data papier B43508 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43508
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.77A @ 100Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Andere namen B43508C2108M 80
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 160 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.268" (32.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 mOhm @ 100Hz gedetailleerde beschrijving 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1000µF toepassingen General Purpose