Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43510A6827M87
B43510A6827M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43510A6827M87 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43510A6827M87
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
(in US Dollars)
144 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43510A6827M87 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4786 pcs Data papier B43510,20 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43510
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.31A @ 100Hz ratings -