Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43540A2337M
B43540A2337M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43540A2337M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43540A2337M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
(in US Dollars)
520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43540A2337M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54599 pcs Data papier B43540 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie B43540
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.59A @ 100Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Andere namen B43540A2337M000
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 340 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 270 mOhm @ 100Hz gedetailleerde beschrijving 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 330µF toepassingen General Purpose