Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43540C5277M2
B43540C5277M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43540C5277M2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43540C5277M2
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43540C5277M2 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 23271 pcs Data papier B43540 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie B43540
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.96A @ 100Hz ratings -