Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43544B2228M000
B43544B2228M000
B43544B2228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43544B2228M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43544B2228M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43544B2228M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11050 pcs Data papier B43544 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43544
Rimpelstroom @ Lage frequentie 4.64A @ 100Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tray
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Andere namen B43544B2228M
B43544B2228M-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 60 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 40 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 2200µF