Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43564A9228M000
B43564A9228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43564A9228M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43564A9228M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
(in US Dollars)
72 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43564A9228M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2303 pcs Data papier B43564,84 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.032" Dia (51.60mm) Serie B43564
Rimpelstroom @ Lage frequentie 8A @ 100Hz ratings -