Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43584A0108M000
B43584A0108M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43584A0108M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43584A0108M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
(in US Dollars)
72 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43584A0108M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3922 pcs Data papier B415x4, B435x4
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.032" Dia (51.60mm) Serie B43584