Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43601B9477M000
B43601B9477M000
B43601B9477M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43601B9477M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43601B9477M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43601B9477M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18789 pcs Data papier B43601 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie B43601
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.38A @ 100Hz ratings -