Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43634C5337M000
B43634C5337M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43634C5337M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43634C5337M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43634C5337M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17203 pcs Data papier B43634 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43634
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.1A @ 100Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Andere namen B43634C5337M
Temperatuur -25°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 530 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 340 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 340 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C Capaciteit 330µF