Huis > producten > Sensoren, Transducers > Temperatuursensoren - NTC Thermistors > B57560G145F2
B57560G145F2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B57560G145F2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B57560G145F2
Fabrikant EPCOS
Beschrijving THERM NTC 1.4MOHM 4557K BEAD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B57560G145F2 Fabrikant EPCOS
Beschrijving THERM NTC 1.4MOHM 4557K BEAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 36838 pcs Data papier B57560G,G1 Series
Categorie Sensoren, Transducers Serie -
Weerstand in Ohms @ 25 ° C 1.4M weerstand Tolerantie ±1%
Vermogen - Max 50mW Packaging Bulk
Verpakking / doos Bead, Glass Andere namen B57560G 145F 2
Temperatuur -55°C ~ 200°C montage Type Through Hole