Huis > producten > Sensoren, Transducers > Druk sensoren, Transducers > B58623K0510A016
B58623K0510A016
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B58623K0510A016 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B58623K0510A016
Fabrikant EPCOS
Beschrijving PRESSURE SENSOR AUS 0.400 KC V4
(in US Dollars)
15 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B58623K0510A016 Fabrikant EPCOS
Beschrijving PRESSURE SENSOR AUS 0.400 KC V4 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1278 pcs Data papier CAU-T Series
Categorie Sensoren, Transducers Voltage - Levering 4.75 V ~ 5.5 V
Klemtype Solder Pad Serie CAU-T
Druktype Sealed Gauge Portstijl Threaded
Port Size Male - M5 Verpakking / doos Module
Output Type Analog Voltage uitgang 0.5 V ~ 4.5 V
Andere namen B58623K 510A 16