B64290L0062X046
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B64290L0062X046 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B64290L0062X046 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | FERRITE CORE TOROID 6.4UH T46 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | B64290L0062X046 | Fabrikant | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FERRITE CORE TOROID 6.4UH T46 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Categorie | Magnetics - Transformer, Inductor Components | Breedte | - |
| Tolerantie | ±30% | Leverancier Device Pakket | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal | T46 |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 24 Weeks | Lengte | - |
| Inductie Factor (Al) | 6.4µH | Hoogte | 4.10mm |
| Kloof | Ungapped | Connector Type A | Epoxy |
| Effectief magnetisch volume (Ve) mm³ | 151 | Effectieve lengte (le) mm | 20.72 |
| Effectieve oppervlakte (AE) mm² | 7.28 | Diameter | 10.50mm |