B65541T0100A033
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B65541T0100A033 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B65541T0100A033 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | B65541T0100A033 | Fabrikant | EPCOS |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 77612 pcs | Data papier | B6554x Series |
| Categorie | Magnetics - Transformer, Inductor Components | Breedte | - |
| Tolerantie | ±3% | Leverancier Device Pakket | P 14 x 8 |
| Serie | B65541 | Andere namen | 495-5126 B65541T 100A 33 B65541T100A33 B65541T100A33-ND |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Minimum Kerndoorsnede (Amin) mm² | 20 |
| Materiaal | M33 | Fabrikant Standaard Levertijd | 47 Weeks |
| Lengte | - | Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Aanvankelijke permeabiliteit (μi) | 750 | Inductie Factor (Al) | 100nH |
| Hoogte | 4.25mm | Kloof | Gapped |
| Connector Type A | Uncoated | Effectieve permeabiliteit (μe) | 64 |
| Effectief magnetisch volume (Ve) mm³ | 500 | Effectieve lengte (le) mm | 20 |
| Effectieve oppervlakte (AE) mm² | 25 | Diameter | 14.30mm |