B65651T0250A048
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B65651T0250A048 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B65651T0250A048 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | FERRITE CORE P 250NH N48 2PCS |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | B65651T0250A048 | Fabrikant | EPCOS |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 55820 pcs | Data papier | B65651,52,55,59 Series |
| Categorie | Magnetics - Transformer, Inductor Components | Breedte | - |
| Tolerantie | ±3% | Leverancier Device Pakket | P 18 x 11 |
| Serie | B65651 | Andere namen | 495-76745 B65651T 250A 48 B65651T0250A048-ND B65651T250A48 B65651T250A48-ND |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal | N48 |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 47 Weeks | Lengte | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Inductie Factor (Al) | 250nH |
| Hoogte | 5.30mm | Kloof | Gapped |
| Connector Type A | Uncoated | Effectieve permeabiliteit (μe) | 120 |
| Effectief magnetisch volume (Ve) mm³ | 1114 | Effectieve lengte (le) mm | 25.9 |
| Effectieve oppervlakte (AE) mm² | 43 | Diameter | 18.40mm |