Huis > producten > Magnetics - Transformer, Inductor Components > Ferrietkernen > B65807J0100A033
B65807J0100A033
B65807J0100A033
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B65807J0100A033 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B65807J0100A033
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B65807J0100A033 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 90202 pcs Data papier B65807,08,21, B65659
Categorie Magnetics - Transformer, Inductor Components Breedte 8.20mm
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket RM 6
Serie B65807 Andere namen B65807J 100A 33
B65807J100A33
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Minimum Kerndoorsnede (Amin) mm² 31
Materiaal M33 Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lengte 17.90mm Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Aanvankelijke permeabiliteit (μi) 750 Inductie Factor (Al) 100nH
Hoogte 6.25mm Kloof Gapped