Huis > producten > Magnetics - Transformer, Inductor Components > Ferrietkernen > B65807N0063A033
B65807N0063A033
B65807N0063A033
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B65807N0063A033 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B65807N0063A033
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FERRITE CORE RM 63NH M33 2PCS
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B65807N0063A033 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FERRITE CORE RM 63NH M33 2PCS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 81847 pcs Data papier B65807,08,21, B65659
Categorie Magnetics - Transformer, Inductor Components Breedte 8.20mm
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket RM 6
Serie B65807 Andere namen 495-5237
B65807N 63A 33