Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > B72214S2551K551
B72214S2551K551
B72214S2551K551
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B72214S2551K551 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B72214S2551K551
Fabrikant EPCOS
Beschrijving VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B72214S2551K551 Fabrikant EPCOS
Beschrijving VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88991 pcs Data papier B722x AdvanceD Series
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 910V
Varistor Voltage (Min) 819V Varistor Voltage (Max) 1.001kV
Serie AdvanceD Thermofuse Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos Disc 14mm Andere namen 495-6526-1
Temperatuur -40°C ~ 105°C (TA) Aantal circuits 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maximale DC Volts 745V Maximale AC Volt 550V
Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Energie 180J gedetailleerde beschrijving 910V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Huidige - Surge 5kA Capacitieve @ Frequentie 215pF @ 1kHz