Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B78108S1273J009
B78108S1273J009
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B78108S1273J009 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B78108S1273J009
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 27UH 530MA 830 MOHM TH
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B78108S1273J009 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 27UH 530MA 830 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform