Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B78108T1473K000
B78108T1473K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B78108T1473K000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B78108T1473K000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 47UH 100MA 8.5 OHM TH
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B78108T1473K000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 47UH 100MA 8.5 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5388 pcs Data papier B78108T, B78148T Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm) afscherming Unshielded
Serie MCC ratings -
Q @ Freq 60 @ 2.52MHz Packaging Tape & Reel (TR)