Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B78148S1103J000
B78148S1103J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B78148S1103J000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B78148S1103J000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B78148S1103J000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 381467 pcs Data papier B78108S, B78148S Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) afscherming Unshielded
Serie BC ratings -
Q @ Freq 70 @ 2.52MHz Packaging Tape & Reel (TR)