Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B78148S1183J000
B78148S1183J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B78148S1183J000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B78148S1183J000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 18UH 580MA 670 MOHM TH
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B78148S1183J000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 18UH 580MA 670 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 371953 pcs Data papier B78108S, B78148S Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) afscherming Unshielded
Serie BC ratings -
Q @ Freq 60 @ 2.52MHz Packaging Tape & Reel (TR)