Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B78148T1122K
B78148T1122K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B78148T1122K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B78148T1122K
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 610MA 250 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B78148T1122K Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 610MA 250 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5589 pcs Data papier B78108T, B78148T Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.130" Dia (3.30mm) afscherming Unshielded
Serie MCC ratings -
Q @ Freq 40 @ 7.96MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial Andere namen B78148T1122K000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 7.96MHz
Inductie 1.2µH Hoogte - Zittend (Max) 0.386" (9.80mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 170MHz gedetailleerde beschrijving 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 250 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Huidige score 610mA