Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82141A1393K009
B82141A1393K009
B82141A1393K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82141A1393K009 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82141A1393K009
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 39UH 285MA 1.21 OHM TH
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82141A1393K009 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 39UH 285MA 1.21 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 340983 pcs Data papier B82141A, B Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm) afscherming Unshielded
Serie SBC ratings -
Q @ Freq 55 @ 2.52MHz Packaging Tape & Box (TB)