Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82144A2145A500
B82144A2145A500
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82144A2145A500 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82144A2145A500
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 1.45MH 140MA 6 OHM TH
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B82144A2145A500 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 1.45MH 140MA 6 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4429 pcs Data papier B82144A Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm) afscherming Unshielded
Serie LBC ratings -
Q @ Freq 25 @ 16kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 1.45mH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1MHz
gedetailleerde beschrijving 1.45mH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 6 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max
Huidige score 140mA Current - Verzadiging -