Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82144B2822K000
B82144B2822K000
B82144B2822K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82144B2822K000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82144B2822K000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 2.65A 105 MOHM
(in US Dollars)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82144B2822K000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 2.65A 105 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 184944 pcs Data papier B82144B2 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.256" Dia (6.50mm) afscherming Unshielded
Serie LBC ratings -
Q @ Freq 40 @ 252kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial Andere namen 495-6777-2
B82144B2822K
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1MHz Inductie 8.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.551" (14.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 28MHz
gedetailleerde beschrijving 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.65A 105 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 105 mOhm Max
Huidige score 2.65A Current - Verzadiging 3.1A