Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82144F2103K
B82144F2103K
B82144F2103K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82144F2103K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82144F2103K
Fabrikant EPCOS (TDK)
Beschrijving FIXED IND 10UH 2.45A 120 MOHM TH
(in US Dollars)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs
10500 pcs37500 pcs65535 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82144F2103K Fabrikant EPCOS (TDK)
Beschrijving FIXED IND 10UH 2.45A 120 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 201180 pcs Data papier B82144F2 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Voltage - Breakdown Axial
Gebruik Unshielded Type Wirewound
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm) Serie LBC
RoHS Status Tape & Reel (TR) ratings -
Polarisatie Axial Andere namen 495-6780-2
B82144F2103K000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer B82144F2103K Hoogte - Zittend (Max) -
hardware Type 10µH Frequentie - Test 22MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 120 mOhm Max Uitgebreide beschrijving 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.45A 120 mOhm Max Axial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Diameter - Schouder 40 @ 252kHz
Beschrijving FIXED IND 10UH 2.45A 120 MOHM TH Vertragingstijd 1MHz
DC Resistance (DCR) 2.85A Huidige score 2.45A