Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82412A1332K
B82412A1332K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82412A1332K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82412A1332K
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 200MA 1.1 OHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B82412A1332K Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 200MA 1.1 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4340 pcs Data papier B82412A Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie SIMID ratings AEC-Q200
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen B82412A1332K000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 1MHz
Inductie 3.3µH Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 160MHz gedetailleerde beschrijving 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Huidige score 200mA