Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82422H1332K000
B82422H1332K000
B82422H1332K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82422H1332K000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82422H1332K000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 770MA 180 MOHM
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82422H1332K000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 770MA 180 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 268636 pcs Data papier B82422H Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie SIMID ratings AEC-Q200
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD, J-Lead Andere namen 495-2646-2
B82422H1332K
Temperatuur -55°C ~ 150°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 7.96MHz
Inductie 3.3µH Hoogte - Zittend (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 70MHz gedetailleerde beschrijving 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 770mA 180 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Huidige score 770mA