B82422T1391K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82422T1391K000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B82422T1391K000 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | FIXED IND 390NH 450MA 250 MOHM |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 6000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | B82422T1391K000 | Fabrikant | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 390NH 450MA 250 MOHM | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 427424 pcs | Data papier | B82422T |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | Wirewound |
| Tolerantie | ±10% | Leverancier Device Pakket | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | SIMID | ratings | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | 30 @ 25.2MHz | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 2-SMD, J-Lead | Andere namen | B82422T1391K B82422T1391K-ND |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 25.2MHz | Inductie | 390nH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.083" (2.10mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 400MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 390nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 250 mOhm Max 2-SMD, J-Lead | DC Resistance (DCR) | 250 mOhm Max |
| Huidige score | 450mA | Current - Verzadiging | - |