Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82422T1682K008
B82422T1682K008
B82422T1682K008
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82422T1682K008 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82422T1682K008
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 180MA 1.8 OHM
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82422T1682K008 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 180MA 1.8 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 420307 pcs Data papier B82422T
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie SIMID ratings AEC-Q200
Q @ Freq 27 @ 7.96MHz Packaging Tape & Reel (TR)