Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82464A4334K000
B82464A4334K000
B82464A4334K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82464A4334K000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82464A4334K000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 330UH 580MA 1 OHM SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82464A4334K000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 330UH 580MA 1 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66841 pcs Data papier B82464A4 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) afscherming Unshielded
Serie B82464A4 ratings AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 495-2013-6
Temperatuur -55°C ~ 150°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 330µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.189" (4.80mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 100kHz
gedetailleerde beschrijving 330µH Unshielded Wirewound Inductor 580mA 1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Huidige score 580mA Current - Verzadiging 700mA