Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82464G2333M
B82464G2333M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82464G2333M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82464G2333M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 33UH 1.2A 195 MOHM SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B82464G2333M Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 33UH 1.2A 195 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5650 pcs Data papier B82464G2 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) afscherming Shielded
Serie B82464G2 ratings AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen B82464G2333M000
Temperatuur -55°C ~ 150°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 33µH Hoogte - Zittend (Max) 0.118" (3.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 195 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 195 mOhm Max Huidige score 1.2A
Current - Verzadiging 1.25A