Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82477G4104M000
B82477G4104M000
B82477G4104M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82477G4104M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82477G4104M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 100UH 1.7A 165 MOHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82477G4104M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 100UH 1.7A 165 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 71447 pcs Data papier B82477G4 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) afscherming Shielded
Serie B82477G4 ratings -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 495-1819-1
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 100µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 165 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 165 mOhm Max
Huidige score 1.7A Current - Verzadiging 1.95A