Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82559A2102A020
B82559A2102A020
B82559A2102A020
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82559A2102A020 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82559A2102A020
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 1UH 0.65 MOHM SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82559A2102A020 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 1UH 0.65 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14442 pcs Data papier B82559xA020 Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.846" L x 0.827" W (21.50mm x 21.00mm) afscherming Shielded
Serie ERU20 ratings -
Q @ Freq - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 495-5975-6
Temperatuur -40°C ~ 150°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 1µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.402" (10.20mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 1µH Shielded Wirewound Inductor 0.65 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.65 mOhm Max
Current - Verzadiging 50A