Huis > producten > filters > Power Line Filter Modules > B84142A0400S081
B84142A0400S081
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B84142A0400S081 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B84142A0400S081
Fabrikant EPCOS
Beschrijving LINE FILTER 800VDC 400A CHASSIS
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 105 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B84142A0400S081 Fabrikant EPCOS
Beschrijving LINE FILTER 800VDC 400A CHASSIS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 105 pcs Data papier B84142A,C,JxS081 Series
Categorie filters Spanningswaarde DC 800V