CU4032K75G2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CU4032K75G2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | CU4032K75G2 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS (TDK) |
| Beschrijving | VARISTOR 120V 1.2KA 4032 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 10000 pcs | 25000 pcs | 50000 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | CU4032K75G2 | Fabrikant | EPCOS (TDK) |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | VARISTOR 120V 1.2KA 4032 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 171254 pcs | Data papier | CU Disk Varistor Series, Standard |
| Categorie | Circuit Protection | Varistor Voltage (Typ) | 108V |
| Varistor Voltage (Max) | 120V | Serie | - |
| RoHS Status | Tape & Reel (TR) | Polarisatie | 2-SMD, J-Lead |
| Andere namen | 495-75997-2 B72660M 750K 72 B72660M0750K072 B72660M750K72 CU4032K75G2-ND |
oriëntering | 1 |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) | Aantal poorten | 100VDC |
| montage Type | Surface Mount, MLCV | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts | 75VAC | Maximale AC Volt | 5.9J |
| Fabrikant Onderdeelnummer | CU4032K75G2 | Energie | 1.2kA |
| Beschrijving | VARISTOR 120V 1.2KA 4032 | Huidige - Surge | 132V |
| Capacitieve @ Frequentie | 430pF @ 1kHz |