Huis > producten > Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) > LED drivers > VLM40W-12
VLM40W-12
VLM40W-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VLM40W-12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VLM40W-12
Fabrikant ERP Power
Beschrijving LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VLM40W-12 Fabrikant ERP Power
Beschrijving LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5603 pcs Data papier VLM60/40 Series Long Datasheet*
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 12V
Voltage - Input (Min) 120VAC Voltage - Input (Max) 277VAC
Type Constant Voltage topologie AC DC Converter
Klemtype Wire Leads Size / Dimension 5.12" L x 0.78" W x 0.78" H (130.0mm x 19.8mm x 19.8mm)
Serie VLM40 ratings IP20
Vermogen (Watt) 40W Andere namen 1800-1132
VLM40W-12-ND
Temperatuur 90°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
doeltreffendheid 93% dimmen -
gedetailleerde beschrijving 3.33A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Current - Output (Max) 3.33A