EK60BVF020
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EK60BVF020 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | EK60BVF020 |
|---|---|
| Fabrikant | EasyBraid Co. |
| Beschrijving | BEVEL 2.00MM |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
Product parameter
| Onderdeel nummer | EK60BVF020 | Fabrikant | EasyBraid Co. |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | BEVEL 2.00MM | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4091 pcs | Data papier | |
| Categorie | Solderen, Desoldering, Rework Products | Serie | * |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
EK60BV004 - fabrikanten:
EasyBraid Co. - Beschrijving:
CONICAL SHARP 0.4MM - Op voorraad:
5779
- Deel#:
EK60CH010 - fabrikanten:
EasyBraid Co. - Beschrijving:
CHISEL 30DEG 1.0MM - Op voorraad:
4371
EK60 - fabrikanten:
Bussmann (Eaton) - Beschrijving:
FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC - Op voorraad: