EK60CH032
EK60CH032
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EK60CH032 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EK60CH032
Fabrikant EasyBraid Co.
Beschrijving CHISEL 30 3.20MM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer EK60CH032 Fabrikant EasyBraid Co.
Beschrijving CHISEL 30 3.20MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4404 pcs Data papier EK60CH032
Categorie Solderen, Desoldering, Rework Products Breedte 0.130" (3.30mm)
Tip - Type Soldering Tip - Shape Chisel 90°
Tip - Chip Maat - Temperatuurbereik 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C)
Serie EK Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lengte 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant