ET70K047
ET70K047
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ET70K047 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ET70K047
Fabrikant EasyBraid Co.
Beschrijving KNIFE 4.70MM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ET70K047 Fabrikant EasyBraid Co.
Beschrijving KNIFE 4.70MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4881 pcs Data papier ET70K047
Categorie Solderen, Desoldering, Rework Products Breedte 0.187" (4.75mm)
Tip - Type Soldering Tip - Shape Knife
Tip - Chip Maat - Temperatuurbereik 662°F ~ 748°F (350°C ~ 398°C)
Serie ET Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lengte 0.512" (13.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant