Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > BFC238564122
BFC238564122
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BFC238564122 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BFC238564122
Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP FILM 1200PF 5% 2KVDC RADIAL
(in US Dollars)
1250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BFC238564122 Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP FILM 1200PF 5% 2KVDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 171872 pcs Data papier Film Capacitors GuideBFC2385 Datasheet
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 2000V (2kV)
Nominale spanning - AC 700V Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm)
Serie MKP385 ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen 222238564122 Temperatuur -55°C ~ 110°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.394" (10.00mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polypropylene (PP), Metallized
gedetailleerde beschrijving 1200pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Capaciteit 1200pF