Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > CDR31BP271BFURAB
CDR31BP271BFURAB
CDR31BP271BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CDR31BP271BFURAB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CDR31BP271BFURAB
Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP CER 270PF 100V BP 0805
Product parameter
Onderdeel nummer CDR31BP271BFURAB Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP CER 270PF 100V BP 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5759 pcs Data papier CDR Series (MIL-PRF-55681)
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt BP Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR31 ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate R (0.01%) gedetailleerde beschrijving 270pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Capaciteit 270pF toepassingen General Purpose