Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > CDR31BX153AMZSAC
CDR31BX153AMZSAC
CDR31BX153AMZSAC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CDR31BX153AMZSAC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CDR31BX153AMZSAC
Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP CER 0.015UF 50V BX 0805
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer CDR31BX153AMZSAC Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP CER 0.015UF 50V BX 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5910 pcs Data papier CDR Series (MIL-PRF-55681)
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt BX Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR31 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate S (0.001%) gedetailleerde beschrijving 0.015µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
Capaciteit 0.015µF toepassingen General Purpose