Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > CDR33BP182BFURAB
CDR33BP182BFURAB
CDR33BP182BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CDR33BP182BFURAB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CDR33BP182BFURAB
Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP CER 1800PF 100V BP 1210
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer CDR33BP182BFURAB Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP CER 1800PF 100V BP 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4334 pcs Data papier CDR Series (MIL-PRF-55681)
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.049" (1.25mm)
temperatuurcoëfficiënt BP Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR33 ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate R (0.01%) gedetailleerde beschrijving 1800pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Capaciteit 1800pF toepassingen General Purpose