Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > SMM02040C4533FB300
SMM02040C4533FB300
SMM02040C4533FB300
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMM02040C4533FB300 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMM02040C4533FB300
Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving RES 453K OHM 1% 1/4W MELF 0204
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMM02040C4533FB300 Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving RES 453K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2037675 pcs Data papier SMM0204 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Mini MELF
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm) Serie SMM0204
panel Mode 453 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos MELF, 0204
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 453 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thin Film