Huis > producten > Kabels, draden - Management > Kabelbinders en Kabellak > CTCS0200B
CTCS0200B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CTCS0200B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CTCS0200B
Fabrikant Essentra Components
Beschrijving SELF LOCKING TIE: PVC OVER 316 S
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer CTCS0200B Fabrikant Essentra Components
Beschrijving SELF LOCKING TIE: PVC OVER 316 S Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4734 pcs Data papier Fiber, Wire, Cable CatalogCTCS Series Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Wire / Cable Tie Type Standard, Locking
Breedte 0.181" (4.60mm) treksterkte 100 lbs (45.36 kg)
Serie CTCS Packaging 100 per Pkg
montage Type Free Hanging (In-Line) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Stainless Steel 316, PVC Coated Lengte - bij benadering 7.75"
Lengte - werkelijk 0.656' (200.00mm, 7.87") Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken PVC Coated gedetailleerde beschrijving Standard, Locking Black 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 100 lbs (45.36 kg) 0.656' (200.00mm, 7.87")
Kleur Black bundel Diameter 1.97" (50.00mm)