Huis > producten > Optoelectronics > LED Indicatie - Discreet > EAST1608YA2
EAST1608YA2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EAST1608YA2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EAST1608YA2
Fabrikant Everlight Electronics
Beschrijving LED YELLOW CLEAR 2SMD
(in US Dollars)
9000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EAST1608YA2 Fabrikant Everlight Electronics
Beschrijving LED YELLOW CLEAR 2SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1333939 pcs Data papier EAST1608YA2
Categorie Optoelectronics Golflengte - Peak 591nm
Golflengte - Dominant 590nm Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) 2V
Kijk hoek 100° Leverancier Device Pakket 2-SMD
Size / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year)
millicandela Rating 79mcd Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Transparantie van de lens Clear Lens Style / Maat Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
lens kleur Colorless Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte (Max) 0.90mm Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Current - Test 20mA