Huis > producten > Batterijproducten > Batterijen Niet Oplaadbaar (Primaire) > CR17335E-R
CR17335E-R
CR17335E-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CR17335E-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CR17335E-R
Fabrikant FDK America
Beschrijving BATTERY LITHIUM 3V CR17335
Leid Free Status / RoHS Status Niet van toepassing / Niet van toepassing
In Stock 24124 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs600 pcs1200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CR17335E-R Fabrikant FDK America
Beschrijving BATTERY LITHIUM 3V CR17335 Leid Free Status / RoHS Status Niet van toepassing / Niet van toepassing
hoeveelheid beschikbaar 24124 pcs Data papier CR17335E-R Spec
Categorie Batterijproducten Gewicht 17g
Spanning - Nominale 3V Klemtype Button Top (Extending)
Size / Dimension 0.67" Dia x 1.32" H (17.0mm x 33.5mm) Verzendingsinfo Due to restrictions, only ground shipment is allowed.
Serie - Andere namen CR17335ER
SY607
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Not applicable / Not applicable Discharge Rate 5mA
gedetailleerde beschrijving CR17335 Lithium 3V Battery Non-Rechargeable (Primary) hoedanigheid 1.6Ah